top of page
Про співробітників:

Всі співробітники мають великий досвід в сфері виявлення брехні за допомогою комп'ютерного поліграфу (детектор брехні) та мають базову освіту за напрямком -"психологія". Серед нашого колективу присутні співробітники з науковим ступенем "кандидат наук", та більшість співробітників публікує наукові статті в наукових журналах. Для усього складу співробітників є обов’язковим відвідування  семінарів, лекцій, курсів підвищення кваліфікації.
 

Поліграфи якого виробника ми використовуємо?

Ми використовуємо поліграфи Lafayette (США) або Rubicon (Україна). 

 
 
Місце для перевірки:

Базовим місцем для перевірки виступає, облаштований кабінет під вимоги до перевірок за допомогою комп'ютерного поліграфу, в одному з наших офісів. Але, бувають випадки коли замовник не може зривати робочий процес, і тоді ми виїджаємо до замовника, при можливості організувати останнім, робоче місце спеціалісту. Основним районом нашої діяльності виступає Київ та Київська область, але маємо можливість відрядити нашого спеціаліста до інших міст України, або навіть за кордон.

Про співпрацю з нашими замовниками:

Всі наші замовники залишаються анонімними та можуть не хвилюватися за виток інформації від наших фахівців. Для постійних замовників у нас завжди діє програма лояльності (знижки або "кешбек" ). 
 
 За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 
+38 068 230-10-20
+38 093 230-10-20

 
Поліграф Лафает
Поліграф Акситон
Поліграф Rubikon
Поліграф Рубікон
bottom of page