top of page

Чи безпечний поліграф?

 

 Поліграф - це просто "реєстратор", який за допомогою закріплених давачів зчитує деякі фізіологічні показники організму обстежуваної особи. На цьому дія приладу закінчується. Всю іншу роботу виконує фахівець-поліграфолог. Таким чином, стає очевидно, що поліграф абсолютно безпечний.

Чи може поліграф помилятися?

 

Поліграф - це прилад, який просто об'єктивно реєструє те, що відбувається в організмі опитуваного при пред'явленні стимулів. Помилитися може поліграфолог, як і будь-яка інша людина. Саме тому вкрай важливо вибрати кваліфікованого спеціаліста з диплом про професійну підготовку та успішний досвід роботи. Наші фахівці мають необхідну освіту і велику практику перевірок. Телефонуйте і ми Вам обов'язково допоможемо.

Скільки часу вимагає перевірка на поліграфі?

Тривалість перевірки на поліграфі залежить від багатьох факторів, і перш за все від виду обстеження (скринінг це або службове розслідування) і кількості питань поставлених для вирішення. В середньому на перевірку однієї людини йде від 1,5 години до 2,5 годин. Значний час в ході обстеження займає передтестова співбесіда.

 

Чи можна обдурити поліграф?


Як обдурити поліграф? Як обдурити Детектор брехні? Відвідувачі інтернету досить часто задають ці питання.

Поліграф - складний і дуже чутливий прилад. Сучасні поліграфи реєструють цілий комплекс рефлекторно змінюваних психофізіологічних параметрів, що забезпечує високу точність результатів обстеження.

Помилки Детектора брехні - це помилки не приладу, а фахівця-поліграфолога. Недостатня кваліфікація ось, що насправді може привести до невірних результатів. Досвідченого ж фахівця не введуть в оману ні лікарські блокатори, ні «народні засоби, ні, навіть, спеціально навчені люди.

Найбільш часті способи протидії поліграфу можна умовно звести до наступних груп (всі вони добре відомі фахівцям-поліграфологам):

- механічні;

- психологічні;

- фармацевтичні;

- поведінкові.

Не намагайтеся обманювати Поліграф! Спроба протидії проведенню поліграфної перевірки - це перша ознака причетності тестованого до розслідуваної події.

Якщо Вам належить перевірка з використанням поліграфа, не випробовуйте долю, намагаючись протидіяти поліграфологові. Досвідчений фахівець без складнощів виявить Ваші дії, і Вам буде, як мінімум, соромно, а Ваша чесність при відповідях на питання буде піддана великому сумніву.

Що треба знати обстежуваному перед перевіркою на поліграфі?

     

Якщо Вам необхідно в найближчий час пройти перевірку на поліграфі:

- не треба боятися, ця процедура абсолютно нешкідлива і безпечна;

- перевірка на поліграфі може проводитися тільки після Вашої добровільної письмової згоди;

- перед перевіркою на поліграфі треба добре відпочити, виспатися;

- не слід приймати перед процедурою перевірки медичні або якісь інші речовини - все це може послужити причиною того, що поліграфолог запідозрить Вас в спробах протидії, з винесенням висновку про можливу Вашу причетності до розслідуваної події;

- в ході бесіди з поліграфологом треба уважно ознайомитися з усіма темами і списком питань, пропонованих для з'ясування (незрозумілих для Вас питань бути не повинно);

- в ході тестування відповідати на всі питання слід максимально чесно і відверто.

bottom of page