top of page

Приватні перевірки

    Перевірка зради на детекторі брехні дуже часто є єдиним способом, що виявляє факт зради або що підтверджує подружню вірність.

    Специфікою зради є те, що кожен з учасників цієї події зацікавлений в приховуванні цього факту і роблять значні зусилля для того, щоб подружня невірність залишилася таємницею. Тому зрада складно виявляється навіть такими дорогими способами як зовнішнє спостереження, прослуховування телефонних розмов, перлюстрація поштової та смс листування.

Наприклад, одиничний факт зради дружини або чоловіка, які перебувають у відрядженні в іншому місті виявити іншими способами вкрай складно або практично неможливо. Перевірка на детекторі брехні встановлює або спростовує цей факт за лічені години.

Проте навіть епізодична подружня зрада чоловіка або дружини, дуже часто, запускає ланцюжки подій, які у своєму розвитку, призводять до розриву відносин, психологічної травми й майнових втрат.

  З іншого боку, суб'єктивні невиправдані підозри в зраді, що виникли у чоловіка або дружини можуть не тільки викликати психологічний дискомфорт в сім'ї, привести до неврозу, а й спровокувати вже реальну зраду. Що в сукупності створює нестерпні умови співіснування в сім'ї й нерідко призводять до розлучення. Хоча самої подружньої зради, що викликала початкові підозри, в реальності не було.

   І в тому і в іншому випадку, перевірка на зраду на детекторі брехні, дозволяє з'ясувати істину, і в залежності від результату, обґрунтовано й усвідомлено, робити наступні кроки.

    Перевірка підлітків на поліграфі (детекторі брехні)

  Проведення психофізіологічного дослідження неповнолітнього вимагає особливого підходу, й особливого професіоналізму поліграфолога. 

    Основними завданнями для тестування на поліграфі сьогодні є:

 - залежність (наркотична, алкогольна)

 - пристрасть до азартних ігор

 - участь в різних угрупованнях негативного характеру / небезпечних групах в соцмережах

 - суїцидальні нахили

 - сектантство, проституція, крадіжка в дома / в школі

 - встановлення непричетність до події.

bottom of page