top of page

Кадрові перевірки  (детектор брехні)

- майбутніх співробітників на приховування кримінального минулого, будь-яких залежностей, прихованих намірів працевлаштування (робота на конкурентів, працевлаштування заради доступу до інформації, використання посадових можливостей), приховування причин звільнення з минулого місця роботи;

 

-діючих співробітників компанії на злив інформації, отримання відкатів (взяток), використання матеріальних цінностей компанії заради особистого збагачення, робота з конкурентами, вживання наркотиків або вживання алкогольних напоїв в робочий час;

 

-при звільненні, привласнення конфеденційної інформації (зберігання інформації на особистих носіях), нанесення шкоди під час роботи в компанії, приховування істинної причини звільнення.

Маємо великий досвід та постійну співпрацю   з фінансовими компаніями, аграрним сектором, IT - компаніями, медіа- компаніями, мережею автосервісів,  будівельними компаніями та  спортивними закладами.

Алгоритм початку співпраці 

1. Обговорюємо телефоном умови співпраці.

На зв'язку 24/7

2. Підписуємо договір про нерозголошення конфеденційної інформації (в офісі, або пересилаємо поштою). Ми не розголошуємо навіть назви компаній з якими співпрацюємо.

Не розголошуємо конфіденційної інформації замовників

3. Узгоджуємо перелік запитань для тестування. Та можливі ризики по специфіці роботи ваших працівників.

Якісна робота

4. Узгоджуємо час та дату проведення тестування. Надаємо детальну інформацію та пам'ятку для респондента, як підготуватись до успішного проходження тестування.

bottom of page